Atpakaļ

Būvdarbi notiek 78 ceļu posmos

Valsts ceļu tīklā būvdarbi turpinās 78 posmos, kuros jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un ilgāku laiku ceļā, aģentūru LETA informēja VSIA “Latvijas valsts ceļi”.

Daudzviet satiksme tiek organizēta pa vienu kustības joslu ar pagaidu luksoforiem. Tāpēc autovadītāj aicināti būt atbildīgiem un neiebraukt reversās kustības posmā, kad luksoforā iededzies sarkanais signāls, kā arī ievērot braukšanas ātruma ierobežojumus.

Pārkāpēju dēļ izveidojas bīstamas situācijas, jo reversās satiksmes posmos transportam nav iespējas izmainīties un pārvietošanās tiek vēl vairāk kavēta, kā arī tiek apdraudēta satiksmes dalībnieku un būvnieku drošība.

Līdztekus ierobežojumiem, kas saistīti ar remontdarbiem, nedēļas nogalē tiks ierobežota satiksme arī pasākumu laikā.

Rēzeknes novada svētku laikā no sestdienas, 22.jūlija, plkst.12 līdz plkst.9 svētdienas rītā caurbraukšanai būs slēgts autoceļa Rēzekne-Gulbene (P36) posms no rotācijas apļa (A12) līdz Viļakas ielai (5,36.-3,98. km).

Plānojot brīvdienu braucienus, autovadītāji aicināti ieskatīties remontdarbu kartē “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā “www.lvceli.lv”, kur ir atrodama informācija par visiem būvdarbu posmiem satiksmes ierobežojumiem, un paredzēt papildu laiku ceļā, ja ir jāšķērso būvdarbu posmi.