Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Iesūti
Atpakaļ

Ceļu būvdarbu dēļ lielākie satiksmes ierobežojumi ir uz Vidzemes šosejas

Valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbu sezona, visos reģionos kopumā darbi notiek 81 autoceļu posmā, bet lielākie satiksmes ierobežojumi ir uz Vidzemes šosejas, aģentūru LETA informēja “Latvijas valsts ceļi”.

Uz Vidzemes šosejas no pagrieziena uz Cēsīm līdz Rīdzenei ir septiņi pagaidu luksofori.

No šodienas posmā Drabeši- Vaive satiksme novirzīta pa apbraucamo ceļu. Lai izbrauktu būvdarbu posmu, jārēķinās vismaz ar stundu ceļā, bet iespējams arī braukt ar līkumu caur Priekuļiem.

Papildu stundu ceļā jāplāno arī no Madonas līdz Dzelzavai, kur ir līdz sešiem pagaidu luksoforiem, kā arī Pierīgā uz Ērgļu ceļa, kur posmā līdz Tīnūžiem ir četri pagaidu luksofori.

Lieli ierobežojumi ir arī uz Vidzemes šosejas no “Sēnītes” līdz Siguldai, kur ir ātruma ierobežojumi un paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes. Uz Valmieras šosejas no tilta pār Gauju līdz pagriezienam uz Lielstraupi ir divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 45 minūtes.

Uz Daugavpils šosejas Lielvārdē trijos posmos ir luksofori, posma šķērsošanai nepieciešama pusstunda, bet uz Pļaviņu apvedceļa ir divi luksoforu posmi, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir pusstunda. Uz ceļa Grebņeva – Rēzekne no Grebņevas līdz Kārsavai ir četri luksoforu posmi un remontdarbu posma šķērsošanai nepieciešamas 50 minūtes.

No Madonas līdz Dzelzavai ir līdz seši luksoforu posmi, un paredzamais posma šķērsošanas laiks ir stunda. Uz ceļa Stalbe – Cēsis satiksmi sešos posmos regulē ar luksoforiem, tur paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 50 minūtes.

Uz ceļa Valmiera – Rūjiena no Valmieras līdz Rencēniem ir viens pagaidu luksoforu posms un piecos posmos reverso kustību organizē ar priekšrocības zīmēm. Paredzamais posma šķērsošanas laiks ir aptuveni pusstunda.