Atpakaļ

Ceturtdien ceļu satiksmes negadījumos 12 cietušie un viens bojāgājušais

Ceturtdien ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši 12 cilvēki, bet viena persona gājusi bojā, informēja Valsts policijā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 209 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem 11 bijuši arī cietušie. Dažādas traumas avāriju rezultātā guvuši kopumā 12 cilvēki, tostarp četri gājēji.

Vakar plkst.16.45 Madonas novadā, Praulienas pagastā, pa vietējās nozīmes ceļu Trākši-Dobsalas trešajā kilometrā, vīrietis, vadot traktoru, nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja traktora vadītājs. Policijā sākts kriminālprocess.

Par dažādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem vakar noformēti 346 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem katrs ceturtais bija par pārāk ātru braukšanu.

Vēl uz Latvijas ceļiem vakar pieķerti četri dzērājšoferi, turklāt trīs no viņiem braukuši tik stiprā dzērumā, ka tikuši pie kriminālprocesa un vai nu soda transportlīdzekļa konfiscēšanas, vai transportlīdzekļa vērtības piedzīšanas veidā.