Atpakaļ

Ceturtdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši četri cilvēki

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 96 ceļu satiksmes negadījumi, četros no tiem cietuši cilvēki – katrā pa vienam, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.

Rīgā un tās apkārtnē ceturtdien notikušas 52 avārijas, kurās cietušas trīs personas, tostarp viens velosipēdists. Zemgalē reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem, neviena cietušā nav bijis arī 13 Vidzemē notikušajos ceļu satiksmes negadījumos.

Latgalē reģistrētas desmit avārijas, vienā no tām cietis gājējs. Savukārt Kurzemē fiksēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, nevienā no tiem nav cietuši cilvēki.

Aizvadītajās 24 stundās ceļu satiksmes jomā policija noformējusi 901 administratīvā pārkāpuma protokolu, tostarp 634 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 11 par sēšanos pie stūres alkohola reibumā, divus – par auto vadīšanu narkotisko vielu ietekmē, bet astoņus – par agresīvu braukšanu.

Visvairāk ātruma pārkāpēju ceturtdien pieķerts Vidzemē, bet dzērājšoferu – Rīgas reģionā, kur apturēti arī visi astoņi agresīvie braucēji, liecina policijas apkopotā informācija.