Atpakaļ

CSDD rekonstrukcijas darbus Grobiņas tehniskās apskates stacijā plāno pabeigt augusta sākumā

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) rekonstrukcijas darbus Grobiņas tehniskās apskates stacijā plāno pabeigt augusta sākumā, informēja direkcijā.

CSDD pārstāvji norāda, ka Grobiņas tehniskās apskates stacijas rekonstrukcijas darbi ir aizkavējušies. Rekonstrukcijas darbu laikā stacija ir slēgta un transportlīdzekļus neapkalpo.

Plānots, ka pilnīgi jauna tehniskās apskates stacija Grobiņā, Krasta ielā 12a, darbu sāks provizoriski viena mēneša laikā – augusta sākumā.

Rekonstrukcijas laikā transportlīdzekļi ar pilnu masu līdz 3,5 tonnām jeb vieglie automobiļi tehniskās apskates pakalpojumu var saņemt Liepājas tehniskās apskates stacijā.

Savukārt transportlīdzekļi, kuru masa ir virs 3,5 tonnām, un piekabes tehnisko apskati var veikt Saldus, Ventspils un Talsu tehniskās apskates stacijās.

CSDD ir valsts akciju sabiedrība. Direkcija reģistrē transporta līdzekļus Latvijā, izsniedz vadītāju apliecības, veic automašīnu tehnisko apskati un sniedz citus pakalpojumus. Direkcijas kapitāldaļu turētājs ir Satiksmes ministrija.