Atpakaļ

CSDD Ventspils tehniskās apskates stacija trešdienās turpmāk strādās divas stundas ilgāk

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Ventspils tehniskās apskates stacija trešdienās turpmāk strādās divas stundas ilgāk, informēja CSDD pārstāvji.

Transportlīdzekļu tehniskās apskates pakalpojumu Ventspilī transportlīdzekļiem ar pilnu masu līdz 3500 kilogramiem turpmāk trešdienās varēs saņemt līdz plkst.19.

Tāpat arī ir pagarināts darba laiks tehniskās apskates veikšanai transportlīdzekļiem ar pilnu masu virs 3500 kilogramiem un turpmāk piektdienās pakalpojums tiks nodrošināts līdz plkst.17.

Transportlīdzekļiem ar pilnu masu līdz 3500 kilogramiem tehniskās apskates stacija Ventspilī, Ganību ielā 154, pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās strādā no plkst.8.30 līdz 17, bet trešdienās no plkst.8.30 līdz 19. Transportlīdzekļiem ar pilnu masu virs 3500 kilogramiem tehniskās apskates stacija Ventspilī, Robežu ielā 7, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās strādā no plkst.8.30 līdz 17.

CSDD aicina klientus izmantot e-CSDD sniegtos pakalpojumus un maksājumus veikt attālināti, tādējādi samazinot gaidīšanas laiku.