Atpakaļ

CSDD Ventspils tehniskās apskates stacijas kravas līnijas rekonstrukcijas termiņš pagarināts līdz jūnija vidum

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Ventspils tehniskās apskates stacijas kravas līnijas rekonstrukcijas termiņš pagarināts līdz 16.jūnijam saistībā ar iepriekš neparedzētiem un laikietilpīgiem papildu rekonstrukcijas darbiem.

Tādējādi Ventspils tehniskās apskates stacija Robežu ielā līdz 16.jūnijam nenodrošinās tehniskās apskates pakalpojumus transportlīdzekļiem ar pilnu masu virs 3,5 tonnām.

Plānots, ka Ventspils tehniskās apskates stacijas kravas līnija, darbu atsāks 19.jūnijā, bet līdz tam klienti aicināti izmantot Ventspilij tuvākās tehniskās apskates stacijas Talsos, Grobiņā vai Saldū.

Tehniskās apskates stacija Talsos transportlīdzekļiem ar pilnu masu virs 3,5 tonnām strādā pirmdienās, otrdienās, trešdienās un piektdienās no plkst.8.30 līdz 17 un ceturtdienās – no plkst.8.30 līdz 19.

Grobiņā tehniskās apskates stacija visu veidu transportlīdzekļiem strādā pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst.8.30 līdz 17, otrdienās no plkst.8.30 līdz 19 un sestdienās no 8.30 līdz 14.

Savukārt Saldū tehniskās apskates stacija visu veidu transportlīdzekļiem strādā no plkst.8.30 līdz 19, bet otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst.8.30 līdz 17.

Jau ziņots, ka CDSS Ventspils kravas automašīnu tehniskās apskates stacija tiek rekonstruēta kopš 3.aprīļa.