Atpakaļ

Meža dienās Liepājā veidos jaunus koku apstādījumus

Liepājas pašvaldība aicina Eduarda Tisē ielas apkaimes iedzīvotājus un citus liepājniekus šodien plkst.14 piedalīties “Meža dienās 2022” un jaunu apstādījumu veidošanā E. Tisē ielas 57 bērnu rotaļlaukumā, informēja pašvaldībā.

Rotaļu laukumā tiks stādīti sarkanie ozoli, sarkanās kļavas, riekstkoki, parastais skabārdis un citi koki. Jaunizveidotās koku un krūmu apstādījumu grupas norobežos bērnu rotaļu laukumu no ielas un kalpos kā aizsegs no vējiem. Pasākumā piedalīsies arī arboristi un pastāstīs par koku un citu apstādījumu nozīmi pilsētas vides kvalitātē.

Meža dienās iedzīvotāji tiek aicināti pievērst uzmanību parku, aleju, koku rindu, dendroloģisko stādījumu stāvoklim, ar meža apsaimniekošanu saistītajiem jautājumiem, kā arī iesaistīties apkārtējās vides labiekārtošanā.

“Meža dienu 2022” moto ir “Veidosim daudzveidīgu Latviju un tīkamu tās ainavu!”.

Pasākums notiek projektā “Meža dienas 2022 – pašvaldību labiekārtošanas darbi parkos un izpratnes par mežu veidošana sabiedrībā”. Projekta vadošais partneris ir Latvijas Pašvaldību savienība, un to finansē Meža attīstības fonds.