Atpakaļ

Rīgas, Jelgavas un Tukuma iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas utilizēt nederīgās elektroiekārtas

Atzīmējot Pasaules pārstrādes dienu, šodien SIA “Zaļā josta” sadarbībā ar AS “BAO” un AS “Kesko Senukai Latvia” rīkos nolietoto elektroiekārtu vākšanas akciju “Elektrosestdiena” Rīgā, Jelgavā un Tukumā, kuras laikā iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas utilizēt nederīgās elektroiekārtas,  informē akcijas rīkotāji.

Nolietoto elektroiekārtu pieņemšana norisināsies pie “K Senukai” veikaliem Rīgā, Jelgavā un Tukumā. Tostarp šodien no plkst.10 līdz 11.30 akcija norisināsies pie veikala “Lucavsala” un “Ozols” Rīgā, bet no plkst.12.30 līdz 14 elektroiekārtas varēs nodot pie veikala “Ulmaņa gatve” un “Maskava”.

Savukārt no plkst.15.30 līdz 18 nolietotās elektroiekārtas varēs nodot pie “K Senukai” Tukumā, Kurzemes ielā, un Jelgavā, Loka maģistrālē.

Akcijas rīkotāji norāda, ka nolietotas elektroiekārtas klasificējamas kā videi kaitīgi atkritumi, kas, nekorekti utilizēti, piesārņo dabu un var kļūt par iemeslu ne tikai globālajām klimata pārmaiņām, bet arī apdraudēt sabiedrības veselību. Elektroiekārtu sastāvā ir virkne vērtīgu otrreizējo izejvielu un cēlmetālu, kuru atkārtota izmantošana ir saimnieciski pamatota un būtiska.

Plašāka informācija par akciju pieejama “www.zalajosta.lv/elektrosestdiena”.