Atpakaļ

Dažās stundās izpārdod biļetes uz Latvijas-Gruzijas olimpiskā basketbola kvalifikācijas turnīra spēli

Šodien dažu stundu laikā izpārdotas biļetes uz Latvijas un Gruzijas izlašu maču olimpisko spēļu basketbola kvalifikācijas turnīrā, kas notiks Rīgā, liecina informācija vietnē “Basket.lv.

Pašlaik vēl joprojām ir pieejamas biļetes uz Latvijas basketbolistu spēli pret Filipīnu izlasi, kā arī olimpiskās kvalifikācijas turnīra pusfinālu, kurā iespējama arī Latvijas dalība. Mazāk biļešu atlicis uz kvalifikācijas turnīra finālspēli. Vēl līdzjutēji var nopirkt biļetes uz citu komandu savstarpējiem dueļiem.

2024.gada Parīzes olimpisko spēļu vīriešu basketbola izlašu kvalifikācijas turnīra Rīgā biļešu tirdzniecība internetā trešdien sākotnēji noritējusi ar aizkavēšanos. Biļetes uz kvalifikācijas turnīra spēlēm vietnēs “Basket.lv” un “Bezrindas.lv” varēja iegādāties, sākot no plkst.15. Kā novēroja aģentūra LETA, vakarpusē biļešu iegāde ir ievērojami ātrāka.

“Par biļetēm bija pārāk liela interese. Mazliet nokārās serviss, un tagad viss ir kārtībā,”

trešdien pēcpusdienā informēja Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss.

“Divu stundu iepriekšpārdošanā līdzjutēji, kuri reģistrējās platformā “6speletajs.lv”, iegādājās 15 000 biļešu, kas ir vairāk kā 50% no šī brīža pieejamajām biļetēm uz Latvijas valstsvienības spēlēm, ieskaitot iespējamās pusfināla un fināla spēles,” tviterī ziņo LBS.

Kvalifikācijas turnīrs no 2. līdz 7.jūlijam notiks “Arēnā Rīga”. Tajā Latvijas vīriešu basketbola izlase savā apakšgrupā tiksies ar Filipīnām un Gruziju, bet otrā apakšgrupā spēkus mēros Brazīlija, Kamerūna un Melnkalne.

Biļetes ir pieejamas uz visām deviņām spēlēm – sešiem mačiem apakšgrupu turnīros, abiem pusfināliem un finālspēli.

Uz katru spēli biļetes jāiegādājas atsevišķi, un vienā pirkumā var iegādāties līdz desmit biļetēm.

Uz apakšgrupu turnīru spēlēm biļetes maksā no 15 līdz 69 eiro, uz pusfināla spēlēm biļešu cenas ir no 19 līdz 79 eiro, bet uz finālspēli biļetes var iegādāties no 19 līdz 99 eiro. Bērniem līdz sešu gadu vecumam ieskaitot biļete nav nepieciešama, ja bērns neaizņem atsevišķu sēdvietu.

Apakšgrupu mači norisināsies 2., 3. un 4.jūlijā. Latvijas izlase pirmo maču aizvadīs 2.jūlijā, tiekoties ar Gruzijas basketbolistiem, bet 3.jūlijā latvieši spēkosies ar Filipīnām.

Katras apakšgrupas divas labākās komandas kvalificēsies pusfinālam, kas notiks 6.jūlijā, bet 7.jūlijā finālspēlē tiks noskaidroti Parīzes olimpisko spēļu ceļazīmes ieguvēji.

Kvalifikācijas turnīri tiks aizvadīti no 2024.gada 2. līdz 7.jūlijam, bet vīriešu basketbola turnīrs Parīzes olimpiskajās spēlēs norisināsies no 27.jūlija līdz 10.augustam, grupu turnīrus aizvadot Lillē, bet izšķirošās cīņas – Parīzē.