De Anželisam uzvara džudo “Grand Prix” posma pirmajā cīņā

Latvijas sportists Antonijs de Anželiss otrdien izcīnīja uzvaru Abū Dabī “Grand Prix” pirmajā cīņā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem.

Latvijas pārstāvim pirmā kārta bija brīva, bet otrajā kārtā viņš pieveica Saūdu Alamiri no Kuveitas.

Sacensību trešajā kārtā de Anželiss tiksies ar Erhembajaru Batogtohu no Mongolijas, kurš šosezon Parīzes un Antaljas “Grand Prix” ieņēma otrās vietas, bet Ulanbatoras “Grand Prix” ierindojās trešajā vietā.

Šajā “Grand Prix” posmā startēs arī Latvijas džudiste Una Dolgiļeviča, kura svara kategorijā līdz 78 kilogramiem sacensības uzsāks ceturtdien.

“Grand Prix” raudzes turnīri ir trešās prestižākās sacensības aiz “Grand Slam” un “Masters”. Sacensībās sportisti krāj punktus 2024.gada Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijā.