Atpakaļ

Decembrī “Arēnā Rīga” notiks Gustavo lielkoncerts

“Arēnā Rīga” 6.decembrī notiks mūzikas producenta un hiphopa izpildītāja Gustavo koncerts, informēja mākslinieka pārstāve Dagnija Dižbite-Svarinska.

Piesakot koncertu, šonedēļ tiek publiskots jauns Gustavo skaņdarbs “Kāds sakars?”, kas ir pirmais no gaidāmajiem četriem singliem.

Gustavo atzīmē, ka tad, kad uzsāka veidot ceturto studijas albumu “Tagad tikai sākās”, viņu satrieca ģeopolitiskā traģēdija. Viņš norāda, ka ziņas par karu uzjundīja virkni spēcīgu pārdzīvojumu un emocionālu jautājumu. “Nolēmu dažus no tiem apkopot un izpaust dziesmas formā, lai tādējādi ilustrētu pēdējā albuma tapšanas kontekstu,” pauž Gustavo.

Četru turpmāko nedēļu laikā ik trešdienu visās straumēšanas platformās tiks publicēta viena jauna dziesma un tās ekranizācija. Jauno Gustavo singlu maratons tiks noslēgts 27.martā, kad dienasgaismu ieraudzīs mūziķa ceturtā studijas albuma “Tagad tikai sākās” pārizdevums, kas ir papildināta ar četrām dziesmām un vienu muzikālu etīdi.

Februāra beigās klajā nāca Gustavo autobiogrāfija “Beidzot! – dziesmu teksti un starpgadījumi”.

470 lapaspusēs apkopoti 78 dziesmu teksti, 28 piedzīvojumu stāsti un līdz šim nepublicētas fotogrāfijas, kas raksturo gan personīgo, gan Latvijas repa mūzikas dzīvi laikā no 2001. līdz 2011.gadam.

Lasītāji var noskaidrot iemeslos, kādēļ pēc veiksmīgā koncerta “Arēna Rīga” Gustavo nolēma iepauzēt savu darbību uz vairāk nekā desmit gadiem. Grāmatā tiek atklāti maz zināmi un nedzirdēti stāsti par vairākām pirmsnāves pieredzēm, sarežģītajām attiecībām ar vecākiem, mūziku un sievietēm.