Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Iesūti
Atpakaļ

Rīgā dārgākā degviela Baltijā

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās bija vērojamas atšķirīgas degvielas cenu tendences – Rīgā tās palielinājās, Viļņā degvielas cenas nemainījās, bet Tallinā bija atšķirīgas cenu izmaiņas, liecina apkopotie dati.

Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Rīgā, seko Tallina un Viļņa. Arī dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Tallina, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Viļņā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 3% – līdz 1,714 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 1,8% – līdz 1,724 eiro par litru.

Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīns maksāja 1,534 eiro par litru, bet dīzeļdegviela – 1,654 eiro par litru, abiem produktiem maksājot tāpat kā pagājušajā nedēļā pirms Lietuvas valsts brīvdienas.

Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās piektdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 0,6% – līdz 1,689 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 3% – līdz 1,619 eiro par litru.

Autogāzes cenas Baltijas valstu galvaspilsētās šīs nedēļas laikā nav mainījušās. Rīgā litrs autogāzes maksāja 0,745 eiro, Viļņā – 0,672 eiro, bet Tallinā – 0,67 eiro.