Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Iesūti
Atpakaļ

Gulbis kļūst par “VEF Rīga” galveno treneri

Latvijas čempionvienību basketbolā “VEF Rīga” vadīs bijušais Latvijas sieviešu basketbola komandas “TTT Rīga” galvenais treneris Mārtiņš Gulbis, pirmdien pavēstīja klubs.

“VEF Rīga” noslēdza vienošanos ar Gulbis uz vienu gadu ar iespēju līgumu pagarināt uz vēl diviem gadiem.

“Liels pagodinājums pievienoties vadošajai basketbola organizācijai Latvijā. Vienmēr esmu dzīvē skatījies uz izaicinājumiem, jo tas ir tas, kas dzen uz priekšu ne tikai dzīvē, bet arī sportā. Šis būs liels izaicinājums un atbildība pret klubu, nevaru jau sagaidīt, kad būs iespēja sākt gatavoties sezonai un sākt veidot jaunu stāstu un kultūru. Cerams, ka visiem kopā mums izdosies nest “VEF” vārdu gan Eiropā, gan Latvijā,” paziņojumā citēts Gulbis.

Viņš bijis galvenais treneris Latvijas Basketbola līgas komandās “Barons kvartāls” (2011.-2013., 2017.), “Jelgava” (2015.-2016.) un “Jūrmala” (2017..-2020.), bet kopš 2020.gada vasaras bija galvenais treneris sieviešu komandā “TTT Rīga”, kuru šosezon aizvadīja līdz Latvijas un Baltijas čempiontituliem un ceturtdaļfinālam Eiropas kausā.

Gulbis galvenā trenera amatā vīriešu komandās ir divreiz izcīnījis bronzas medaļas – 2017.gadā ar “Barons kvartāls”, bet gadu vēlāk ar “Jūrmalu”, tajā pat sezonā tiekot pie sudraba Baltijas līgā, bet ar “TTT Rīga” ir četrkārtējs Latvijas čempions (2021.-2024.) un trīskārtējs Baltijas līgas čempions (2022.-2024.).

Viņš turpinās arī darbu kā Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.