Atpakaļ

“IKEA” vasarā plāno atvērt klientu apkalpošanas centru Liepājā

Mēbeļu tirgotājs “IKEA” vasarā plāno atvērt klientu apkalpošanas centru Liepājā, pavēstīja kompānijā.

Liepājā “IKEA” filiāle strādās kā plānošanas un preču pasūtīšanas centrs, lai klientiem palīdzētu plānot, pasūtīt un saņemt individuāliem mērījumiem, vajadzībām un vēlmēm pielāgotus telpu iekārtojuma risinājumus.

Pilns “IKEA” mājokļa preču klāsts būs pieejams, iepērkoties tiešsaistē, vienlaikus daļa preču, kas iekļautas klientu apkalpošanas vietas ekspozīcijā, būs pieejamas uzreiz.

Paredzēts, ka “IKEA” plānošanas un preču pasūtīšanas centra platība Liepājā būs 1000 kvadrātmetru. Klientu apkalpošanas vieta atradīsies Ezermalas ielā.

Baltijas valstīs tā būs astotā klientu apkalpošanas vieta – šobrīd četras atrodas Lietuvā, divas Igaunijā un no 2024.gada vasaras divas būs arī Latvijā.

Investīcijas centra izveidē “IKEA” nenorāda.

“IKEA” pārvaldītājs Latvijā ir SIA “Paul Mason Properties”. Kompānija finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.septembra līdz 2022.gada 31.augustam, strādāja ar 108,933 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,6% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga gandrīz 2,7 reizes – līdz 17,457 miljoniem eiro.

Kompānija “Paul Mason Properties” Latvijā reģistrēta 2015.gadā, un tās pamatkapitāls ir 20 000 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”. “Paul Mason Properties” pieder Nīderlandē reģistrētajam “FE Corporation”.

Kompānija “IKEA” izveidota 1943.gadā.