Atpakaļ

Druvas vidusskolas ēkai jauna fasāde

9. februārī, Saldus novada domes vadība un pašvaldības speciālisti piedalījās Druvas vidusskolas pasākumā, kurā svinīgi tika atklāta skolas ēka pēc energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbiem.

Simbolisko atklāšanas lentu grieza Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts un Druvas vidusskolas direktors Sergejs Beļkevičs.

Domes vadītājs pauda prieku par skolas attīstību, sakot: “Druvas  vidusskola ir enerģiska, interesanta un aizraujoša. Skatoties uz skaisto fasādi, varam teikt, ka viss ir ļoti kvalitatīvi un skaisti sanācis. Jūsu skolai ir droša un skaista nākotne!”

Druvas vidusskolas direktors, skolēni un skolotāji pateicās visiem projektā iesaistītajiem.

Projekta ietvaros tika veikta ēkas ārējo norobežojošo konstrukciju uzlabošana, tajā skaitā, fasādes siltināšana ar siltumizolāciju 150 mm biezumā, cokola ārējo sienu un jumta atsevišķu daļu siltināšana, logu un durvju aiļu siltināšana un novecojušo, neefektīvo koka ārdurvju nomaiņa, kas būtiski samazinās enerģijas patēriņu apkurei.

Ierīkots energoefektīvs apgaismojums – nomainīti 646 gaismekļi pret mūsdienīgu, energoefektīvu LED apgaismojumu, kā arī uzstādīti 80 saules paneļi papildu elektroenerģijas ražošanai no atjaunojamajiem energoresursiem.

Būvdarbus veica SIA “Aksīte”, būvuzraudzību nodrošināja  SIA “RRP” un autoruzraudzību – IK “Būves un Projekti”.

Paliekot siltākam laikam, tiks pabeigti labiekārtošanas darbi pie skolas un uzsākti skolas ieejas remontdarbi.

Galerijas