Atpakaļ

Grandiozi aizvadītas Ventspils Augstskolas 25. jubilejas svinības

Sestdien, 15. oktobrī, Ventspils Augstskola atzīmēja savu 25. jubileju. Par godu svētkiem koncertzālē “Latvija” norisinājās koncerts un vēlāk svinību ietvaros tika aizvadīts augstskolas absolventu salidojums teātra namā “Jūras vārti”.

Svinību pirmajā daļā koncertzālē “Latvija” darbiniekiem, sadarbības partneriem un citiem viesiem bija iespēja atskatīties, kas paveikts šajos 25 gados, kavēties atmiņās, dzirdēt svētku uzrunas un sveikt augstskolu jubilejā. Ar muzikāliem priekšnesumiem viesus priecēja Daumants Kalniņš un Ventspils Bigbends. Vakara gaitā tika izteikti laba vēlējumi augstskolai, kā arī pasniegtas pateicības darbiniekiem, kuri ir bijuši kopā ar augstskolu vairāk nekā 20 gadus. Par izrādīto lojalitāti un ilggadējo ieguldījumu Ventspils Augstskolas attīstībā pateicības saņēma:

Vita Balama; Ilze Balode; Ligita Blumberga; Agnese Dubova; Guntars Dreijers; Zane France; Jana Heidemane; Sergejs Hiļķevičs; Aldis Ignātovs; Andrejs Jaunzems; Māra Klausa; Dzintra Lele-Rozentāle; Diāna Neimane; Laila Onoško; Valda Rudzīša; Jānis Sīlis; Astra Skrābene; Dmitrijs Smirnovs; Dace Štefenberga; Ieva Vizule; Jānis Vucāns; Juris Žagars; Gaļina Hiļķeviča; Manfreds Leontijs Šneps-Šneppe; Jānis Trokšs; Ilze Buņķe

Tika pasniegti arī seši Izglītības un Zinātnes ministrijas piešķirtie atzinības raksti par nozīmīgu ieguldījumu Ventspils Augstskolas attīstībā. Tos saņēma:

Jānis Sīlis; Gaļina Hiļķeviča; Valda Rudziša; Manfreds Leontijs Šneps-Šnepp; Jānis Trokšs; Jānis Vucāns

Vakara otrā daļa turpinājās teātra namā “Jūras vārti”, kur salidojumā pulcējās absolventi, darbinieki un viesi. Vakars tika aizvadīts, kavējoties studiju laika atmiņās, priecājoties par atkalsatikšanos, kā arī baudot lieliskos priekšnesumus Edvarda Griezes, grupas “Laika upe” un DJ Maijas Rozītes izpildījumā.

Liels paldies darbiniekiem, absolventiem un studentiem par kopābūšana visu šo gadu laikā.