Atpakaļ

Jauna direktore Grobiņas Mūzikas un mākslas skolai, Grobiņas pieaugušo izglītības centram un Grobiņas skolēnu interešu centram

Dienvidkurzemes novada domes deputāti domes sēdē apstiprināja amatā jauno Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas, Grobiņas pieaugušo izglītības centra un Grobiņas skolēnu interešu centra direktori. Konkursa kārtībā šo amatu ieguvusi Eva Krastiņa-Pucena.

Krastiņai-Pucenai ir mūzikas pedagoga un izglītības vadības speciālista izglītība. Jaunā direktore jau kopš 2014. gada strādāGrobiņas skolēnu interešu centrā un Grobiņas Mūzikas un mākslas skolā par mūzikas skolotāju, koncertmeistari un kora diriģenti, kā arī darbojusies citās profesionālās ievirzes izglītības programmās un projektu vadībā un organizējusi un vadījusi skolēnu nometnes.  

Atgādināsim, ka konkursu uz Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas, Grobiņas pieaugušo izglītības centra un Grobiņas skolēnu interešu centra direktora amatu izsludināja pēc tam, kad iepriekšējā ilggadējā šo iestāžu direktore Mārīte Bruža devās pensijā. Konkursā pieteicās pieci pretendenti, no kuriem E. Krastiņa-Pucena atzīta par labāko.