Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Iesūti
Atpakaļ

Kuldīgā vairāk nekā 300 pedagogi pulcēsies profesionālās pieredzes forumā

Trešdien, 15 martā plkst.10:00, “Kuldīgas kultūras centrā” notiks viens no plašākajiem izglītības notikumiem Kuldīgas novadā – “Pedagogu profesionālās pieredzes forums 2023.” Tajā piedalīsies 313 pedagogi no Kuldīgas, Ventspils, Talsu novadiem un Ventspils valstpilsētas, Izglītības pārvalžu un pašvaldības pārstāvji, kā arī Skola2030 vadības komanda un mācību jomu eksperti.

Foruma laikā izglītības jomas pārstāvji dalīsies pieredzē par caurviju prasmju attīstīšanu mācību procesā. Dalībniekiem piedāvāta gan teorētiskā daļa, gan praktiskas mācību sesijas un radošas diskusijas – tās ļaus apmainīties idejām ar kolēģiem un veicināt savu profesionālo izaugsmi pilnveidotā mācību satura pieejas īstenošanā. Tāpat pieredzes apmaiņa ļaus stiprināt mācību jomu koordinatoru lomu pašvaldībās, virzot tos kā pedagogu pieredzes apzinātājus un popularizētājus.

“Šogad noslēgsies Valsts izglītības satura centra īstenotais Eiropas Sociālā fonda projekts “Kompetenču pieeja mācību saturā” jeb Skola2030. Jaunā mācību satura un pieejas īstenošanas procesā katram vispārējās izglītības pakāpē iesaistītajam pedagogam ir izveidojies savs pieredzes stāsts. Lai veicinātu profesionālās pilnveides tradīciju pašvaldībās labās prakses apzināšanai un izmantošanai, Skola2030 komanda ir iniciējusi rīkot pedagogu profesionālās pieredzes forumu Kuldīgas un tuvējo novadu pedagogiem,” saka Kuldīgas novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Santa Dubure.

Forumu rīko Kuldīgas novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Skola2030 komandu – pirmā daļa notiks Kuldīgas kultūras centrā (Piltenes ielā 32), bet otrā daļa – V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā (Piltenes ielā 35).