Atpakaļ

Kuldīgas novadā nestreikos mūzikas skolas

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) organizētajā streikā dalību pieteikuši aptuveni 330 Kuldīgas novada pašvaldības izglītības iestāžu darbinieki, savukārt par nepiedalīšanos streikā paziņojušas novada mūzikas skolas, informē pašvaldība.

Ņemot vērā to, ka streika dalībnieku skaits dažādās iestādēs atšķiras un turpinās pieteikšanās streikam, skolās un bērnudārzos no 19.septembra mācību process tiks nodrošināts atbilstoši iespējām, un par to mācību iestāde informēs gan bērnus, gan vecākus.

Ir zināms, ka streikā nepiedalīsies Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums, Viduskurzemes pamatskola – attīstības centrs, Vilgāles sākumskola, Skrundas bērnudārzs “Liepziediņš”, Meierovica Kabiles pamatskola, visas trīs novada mūzikas skolas, daļēji nestreikos Kuldīgas novada sporta skolas pedagogi.

Kā ziņots, apkopojot provizoriskos datus par pedagogu beztermiņa streika dalībnieku skaitu, pirmdien beztermiņa streiku plānojuši sākt 23 601 izglītības darbinieki no kopumā 815 izglītības iestādēm, sākot ar bērnudārziem un beidzot ar augstskolām.