Atpakaļ

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma pārbūves pabeigšanai trūkstošos 1,4 miljonus eiro ieplānos no jaunā plānošanas perioda finansējuma

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma pārbūves pabeigšanai trūkstošos 1 405 316 eiro ieplānos no jaunā Eiropas Savienības fondu plānošanas perioda finansējuma, otrdien lēma valdība.

Informatīvajā ziņojumā Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) norādījusi, ka 2021.gada vasarā sākta ēkas Kalpaka ielā 1, Kuldīgā, pārbūve par tehnoloģiju centru. Sākotnējais darbu izpildes termiņš bija pusotrs gads.

Kopējā būvdarbu līguma summa bija 5 932 256 eiro, ko veido trīs projektu un pašvaldības finansējums, taču, sadārdzinoties būvniecības izmaksām, šis finansējums ir nepietiekams, lai pabeigtu projektu.

Lai nodrošinātu Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2014.-2020.gada plānošanas periodā īstenotā projekta “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” plānoto darbību nepārtrauktību un nodrošinātu projektam plānoto mērķu sasniegšanu, paredzēts finansējumu ieplānot no ES fondu 2021.-2027.gada plānošanas perioda finansējuma.