Atpakaļ

Liepājā iedzīvotāji tiek aicināti pieteikties uz pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām oktobrī

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības un metodiskā atbalsta centrs aicina iedzīvotājus pieteikties uz oktobra mēneša pieaugušo neformālas izglītības nodarbībām.

Nodarbības tiek plānotas un organizētas pamatojoties uz iedzīvotāju izrādīto interesi, tāpat analizējot iepriekš aizpildīto aptauju par mācību vajadzībām Liepājas un Dienvidkurzemes novada iedzīvotājiem.

Sākot no š.g. oktobra mēneša pieaugušo neformālās izglītības nodarbības tiek piedāvātas gan bezmaksas, gan maksas, pamatojoties uz Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes maksas pakalpojumu cenrādi, kas apstiprināts Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes 2022. gada 16. jūnija sēdē.

Uz visām nodarbībām var pieteikties, aizpildot vienotu elektronisku anketu.

Nodarbības ar dalības maksu

 • 12. oktobrī, plkst. 15.00–16.30 “Ievads jogas metodēs”, nodarbības vadītāja Evija Branta, sertificēta jogas pasniedzēja un jogas centra „Kundal” dibinātāja.

Mērķauditorija: Ikviens interesents
Nodarbības maksa (90 min): 14,50 Euro (t.sk.PVN)
Iepriekšējā pieteikšanās līdz 5. oktobrim

Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kas ir joga un kā ikdienā izmantot vienkāršas jogas metodes pašsajūtas uzlabošanai. Uz nodarbību ierasties tādā apģērbā, lai ir ērti arī kustēties.

 • 17. oktobrī, plkst. 14.30–16.00 tiešsaistes nodarbība “Pirmie soļi projektu vadībā”, nodarbības vadītāja Aija Strazda, projektu vadītāja ar vairāk kā 15 gadu pieredzi vietējo un starptautisko projektu vadībā.

Mērķauditorija: Ikviens interesants, kuram interesē, kas ir projektu vadība un kā ideju pārvērst projektā un iegūt finansējumu.
Nodarbības maksa (90 min): 14,50 Euro (t.sk. PVN)
Iepriekšējā pieteikšanās līdz 10. oktobrim

Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kas ir projekts, kā no idejas nonākt līdz gala rezultātam, kur meklēt ārējo finansējumu un kā notiek projekta dzīves cikls. Būs iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par projektu vadību..

 • 19.oktobrī, plkst. 15.00–16.30 “Aromterapijas pamati”, nodarbības vadītāja Evija Branta, sertificēta aromterapeite.

Mērķauditorija: Ikviens interesents
Nodarbības maksa (90 min): 14,50 Euro (t.sk.PVN)
Iepriekšējā pieteikšanās līdz 12. oktobrim

Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt par ēterisko eļļu lietošanu, par to kā atpazīt īstas ēteriskās eļļas, to īpašības un pareizas izmantošanas iespējās. Aromterapija ir zinātne, kas pēta un sniedz zināšanas par to kā aromāti ietekmē mūs gan caur ožu, gan ādu, un veic terapiju ar dziedinošu efektu. Nodarbības vadītāja dalīsies savā pieredzē par eļļu izmantošanu ikdienā un būs iespēja uzzināt dažādas receptes. Kā uzsver Evija, tad oža ir viena no mūsu produktīvākajām maņām, tā ietekmē domāšanu, rīcību un mūsu sajūtas, veselību.

 • 20. oktobrī, plkst. 15.00–16.30 “Google diska izmantošanas iespējas”, nodarbības vadītāja Andra Krasavina, IT eksperte, Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Digitālo tehnoloģiju nodaļas vadītāja.

Mērķauditorija: Ikviens interesents
Nodarbības maksa (90 min): 14,50 Euro (t.sk.PVN)
Iepriekšējā pieteikšanās līdz 13. oktobrim

Nodarbības laikā pasniedzēja dalīsies savā pieredzē un sniegs praktiski noderīgus ieteikumus Google konta e-pasta un diska izmantošanai. Dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par Google diska darbību un pārvaldību.

Google disks ir failu glabāšanas un koplietošanas rīks, kas ļauj saglabāt failus tiešsaistes serverī, sinhronizēt un piekļūt tiem no jebkuras vietas, izmantojot dažādas ierīces (viedtālruņus, planšetdatorus, datorus), kā arī koplietot šos failus ar citiem. Izmantojot Google disku, ikviens var viegli un droši augšupielādēt failus no savas ierīces un rediģēt tos tiešsaistē vai ļaut ar tiem strādāt kolēģiem. Disks ir nevainojami saderīgs ar citām lietotnēm, dokumentiem, veidlapām, kā arī “mākonī” iebūvētām lietotnēm, kas nodrošina efektīvu sadarbību reāllaikā.

 • 26. oktobrī, plkst. 17.00–18.30 “Mauču jeb pulsu sildītāju adīšanas meistardarbnīca”, nodarbības vadītāja Liene Ozola.

Mērķauditorija: Ikviens interesents
Nodarbības maksa (90 min): 14,50 Euro (t.sk.PVN)
Iepriekšējā pieteikšanās līdz 19. oktobrim

Meistardarbnīcas laikā būs iespēja apgūt mauču jeb pulsu sildītāju adīšanu. Darbnīcas vadītāja Liene maučus ada vairāk kā 9 gadus un uzskata, ka to var iemācīties ikviens. Kā norāda Liene, tad šīs nodarbe ir lielisks veids, kā relaksēties pēc darba dienas un prieks par gala rezultātu ir gan sev, gan citiem.

 • 26. oktobrī, plkst. 17.00–18.30 “Jogas metodes ikdienai” (1.nodarbība no 10 nodarbību cikla), nodarbības vadītāja Evija Branta.

Mērķauditorija: Ikviens interesents
Nodarbības maksa (90 min): 14,50 Euro (t.sk.PVN)
Iepriekšējā pieteikšanās līdz 12. oktobrim

Programmas mērķis ir iemācīt cilvēkiem vienkāršas jogas metodes, kas var palīdzēt uzlabot dzīves kvalitāti, dzīvot veselīgu, apzinātu dzīvesveidu. Iemācīties, izprast un pielietot tās patstāvīgi ikdienā. Joga ir holistika pieeja, tas nozīmē visaptveroša metode. Īsi un konkrēti, tomēr dziļi apzinoties, dalībnieki pievērsīsies saviem iekšējiem un ārējiem ikdienas resursiem, lai sakārtotu fizisko veselību, garīgo veselību, mācītos kontrolēt stresu. Šajā programmā būs gan kustība, deja, skaņa, elpošana, atpūta un vērošana.

Bezmaksas nodarbības

 • 6. oktobrī, plkst. 15.00–16.30 “Videokonferenču rīka ZOOM izmantošanas iespējas (pamatlīmenis)”, nodarbības vadītāja Andra Krasavina, Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Digitālo tehnoloģiju nodaļas vadītāja.

Mērķauditorija: ikviens interesents.
Iepriekšēja pieteikšanās līdz 4. oktobrim

Daudzi no mums videokonferenču rīku ZOOM izmanto jau ikdienā gan darba, gan mācību, kā arī privātajām vajadzībām. Vai visbiežāk esat klausītājs un pamēģinājis tikai dažas no ZOOM pieejamajām funkcijām? Vai kādreiz ir radušies un palikuši neatbildēti jautājumi par kādiem knifiņiem efektīvākai ZOOM izmantošanai? Ja vismaz uz vienu no šiem jautājumiem atbilde ir apstiprinoša, tad šī nodarbība ir domāta tieši Jums.

Nodarbības vadītāja dalīsies savā pieredzē un sniegs praktiski noderīgus ieteikumus par ZOOM funkcijām un izmantošanas iespējām, lai iegūtu lielāku izpratni un pārliecību.

 • 10.oktobrī, plkst. 16.00–17.30 “Košumkrūmu audzēšana”, nodarbības vadītājs dārza entuziasts Jānis Naumovs.

Mērķauditorija: ikviens interesents.
Iepriekšēja pieteikšanās līdz 7. oktobrim

Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt kā audzēt dažādus košumkrūmus un uzdot sev interesējošos jautājumus par un ap košumkrūmiem.

 • 11. oktobrī, plkst. 15.00–16.30 “Grafiskā dizaina platformas “Canva” pamati”, nodarbības vadītāja Agnese Lejniece.

Mērķauditorija: ikviens interesents, bez priekšzināšanām platformā “Canva”
Iepriekšēja pieteikšanās līdz 9. oktobrim

Nodarbības laikā būs iespēja iepazīt platformas “Canva” bezmaksas versijas piedāvātās iespējas un praktiski izveidot vizuālos materiālus, kas var noderēt gan sociālo kontu veidošanā, gan sava mazā biznesa vizuālās identitātes izstrādē vai dažādu pārskatu veidošanā.

 • 14. oktobrī, plkst. 15.00–16.30 “CV veidošanas praktiskā nodarbība”, nodarbības vadītāja Agija Vanaga, topošā karjeras konsultante.

Mērķauditorija: ikviens interesents
Iepriekšēja pieteikšanās līdz 12. oktobrim

Praktiskās nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kā veidot CV, lai to pamana potenciālais darba devējs, tāpat būs iespēja izveidot vai pilnveidot savu CV. Ja nodarbības laikā vēlēsities izveidot savu CV, tad lūgums, apkopot savas darba un izglītības gaitas pirms konsultācijas apmeklēšanas, lai informāciju var iekļaut CV.

 • 21. oktobrī, plkst. 15.00–16.30 “Motivācijas vēstules sagatavošana”, nodarbības vadītāja Agija Vanaga, topošā karjeras konsultante.

Mērķauditorija: ikviens interesents
Iepriekšēja pieteikšanās līdz 14. oktobrim.

Praktiskās nodarbības laikā būs iespēja uzzināt pamatprincipus, kā veidot motivācijas vēstuli un kādu informāciju tajā iekļaut, savukārt ko labāk nē. Būs iespēja praktizēties motivācijas vēstules rakstīšanā pēc konkrētas vakances prasībām.

Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5, Liepājā, 110, 404. vai 424. kabinetā, tiešsaistes nodarbība notiks platformā ZOOM. Uz nodarbībām vietu skaits ir ierobežots.