Atpakaļ

Liepājas Metodiskā atbalsta centrs organizē sarunas ar speciālistiem

Lai veicinātu iekļaujošu sabiedrību un atbalstošu vidi izglītības iestādēs, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs vecākiem un pedagogiem organizēs sarunu ciklu ar dažādiem speciālistiem, pirmā tikšanās norisināsies 23. septembrī plkst. 16:00 Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā.

Sarunas tēmas

  • 16.00–17.00 Disleksija – kā atpazīt un kā palīdzēt. Eva Birzniece, Latvijas Disleksijas biedrības vadītāja.
  • 17.00–17.30 Bērni ar komunikācijas un uzvedības traucējumiem skolā – kā var palīdzēt nedirektīvā rehabilitācija. Viktoryia Shteinhardt, psiholoģijas bakalaure, DIR/Floortime koučs, ABA terapeite.
  • 17.30–18.00 Bērni ar somātiskām saslimšanām skolā. Kā būt komandai, nevis konkurentiem par bērna laiku. Jūlija Cīrule – Galuza, pediatrs, SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, Baltijas Rehabilitācijas centrs, Bērnu Paliatīvās aprūpes komanda.
  • 18.00–18.30 Bērni ar svara problēmām skolā. Kā meklēt risinājumu? Vera Griņeva, uztura terapeite – Nacionālais Rehabilitācijas centrs “Vaivari”.

Sarunas turpināsies reizi mēnesī, aicinām sekot līdzi informācijai. Pieteikšanās anketa.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Iekļaujošās izglītības atbalsta nodaļas vadītāju Inesi Stepko, tālrunis 29 787 477, e-pasts inese.stepko@liepaja.edu.lv.