Visvaldis, Nameda, Ritvaldis, Ritums
Iesūti
Atpakaļ

V. Pludona Kuldigas vidusskolas direktores amata apstiprina Agnesi Karklinu

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolu turpmāk vadīs līdzšinējā direktora pienākumu izpildītāja Agnese Kārkliņa – tā 23. februāra Kuldīgas novada Domes sēdē lēma Domes deputāti.

Agnese Kārkliņa bija viena no četriem pretendentiem Kuldīgas novada pašvaldības izsludinātajā konkursā uz V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktora amatu. Konkurss tika izsludināts, jo iepriekšējā direktore Inese Astaševska ievēlēta par Kuldīgas novada domes priekšsēdētāju. A. Kārkliņa savus direktora pienākumus sāks pildīt ar 2023.gada 24. februāri.

Agnese Kārkliņa ir kuldīdzniece. Pēc vidusskolas absolvēšanas Liepājas Pedagoģiskajā augstskolā iegūta sākumskolas skolotājas un mājturības skolotājas kvalifikācija, vēlāk – angļu valodas (1.-9.kl.)  skolotājas kvalifikācija. 2022. gadā Latvijas Universitātē iegūta krievu valodas (1.-12.kl.) skolotājas  kvalifikācija.

A.Kārkliņa izglītības jomā darbojas 29 gadus. Agneses pedagoģiskā pieredze ir plaša – sākumskolas skolotāja, svešvalodu skolotāja, “Pārmaiņas izglītībā” projekta “Soli pa solim” koordinatore Kuldīgas pamatskolā. Kopš 2018. gada jūlija darbojas kā direktora vietniece izglītības jomā V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā, atbild par metodisko darbu skolā, pilda projekta “Latvijas skolas soma” koordinatores pienākumus, vada izglītības iestādes Metodisko padomi, darbojas Kuldīgas novada Izglītības komisijā. 2022. gada novembrī kļuva par V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktora pienākumu izpildītāju.

“Esmu cieši saistīta ar skolu, kurā strādāju. Lepojos ar mūsu skolēnu un skolotāju sasniegumiem novada un valsts līmenī. V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola ir skola, kurā katrs var atrast savu izaugsmes iespēju! Mūsu skolā strādā vairāk kā 60 lieliski skolotāji, 23 enerģiski tehniskie darbinieki, mācās ap 700 skolēniem. Pēdējo piecu gadu laikā kopā esam piedzīvojuši daudz – skolu apvienošanu, pamatīgas pārmaiņas izglītībā, attālināto mācību izaicinājumus. Pārbaudījumi norūdīja skolas kolektīvu un padarīja to stiprāku. Esmu gatava uzņemties atbildību par skolu, rūpēties, lai ikviens, kurš ir piederīgs V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas saimei, tiktu uzklausīts, atbalstīts un justos droši,” saka V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktore Agnese Kārkliņa.