Atpakaļ

Valsts prezidents: Kuldīgas novada uzņēmēju neatlaidība ir piemērs, ka Latvija var

Kuldīgas novada uzņēmēju neatlaidība ir piemērs, ka Latvija var, uzsvēra Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, kurš šodien darba vizītē apmeklēja Kuldīgas novadu.

Valsts prezidents šodien tikās ar Padures un Rumbas pagasta kokapstrādes un lauksaimniecības uzņēmējiem, liellopu saimniecības īpašniekiem. Tāpat vizītes laikā Rinkēvičs tikās ar Kuldīgas novada domes deputātiem un Kuldīgas novada uzņēmējiem, kā arī apmeklēja Kuldīgas slimnīcu.

Valsts pirmā persona uzsvēra, ka Kuldīgas novads ir Kurzemes sirds. Rinkēvičs akcentēja, ka šodien bija iespēja tikties ar neatlaidīgajiem novada uzņēmējiem, kuri ar savu ikdienas darbu rāda piemēru citiem, ka Latvija spēj un var eksportēt preces un pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību.

“Vienlaikus no Kuldīgas novada uzņēmējiem saņēmu nepastarpinātu viedokli par vājo uzņēmējdarbības kreditēšanas politiku no Latvijas komercbanku puses un profesionālās izglītības apguves stiprināšanas nepieciešamību Latvijas reģionos,” pauda prezidents.

Tāpat viņš atzīmēja, ka saklausījis arī Kuldīgas slimnīcas vadības, ārstu un medmāsu bažas par medicīnisko pakalpojumu nepieejamību un kritisko medicīniskā personāla un atbalsta personāla trūkumu. Prezidents pauda cerību, ka pavisam drīz arī Kuldīgas vecpilsēta tiks iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma pieminekļu sarakstā.

Darba vizītes noslēgumā Valsts prezidents piedalījās biedrības “Kurzemes NVO centrs” rīkotajā “Demokrātijas festivāla” brīvdabas pasākumā un sniedza intervijas masu mediju pārstāvjiem.