Atpakaļ

Ventspilī notiks ikgadējā pedagogu konference

Šodien plkst.9.30 Ventspils Jaunrades namā notiks pedagogu konference, kura šogad veltīta sporta, mākslas un jaunrades tēmām, informēja Ventspils Izglītības pārvaldes speciālists Kristians Jacevičs.

Uz konferenci klātienē pulcēsies Ventspils izglītības iestāžu pārstāvji. Visiem interesentiem konferenci būs iespējams skatīt tiešraidē Ventspils pilsētas portālā “ventspils.lv”.

Konferenci atklās Ventspils pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš (“Latvijai un Ventspilij”) un izpilddirektora vietniece izglītības un kultūras jautājumos Ineta Tamane.

Konferences pirmajā daļā tiks sniegts pārskats par 2021./2022. mācību gadā paveikto – izglītības darba prioritāšu īstenošanu, kā arī uzstāsies sporta skolas “Spars”, Jaunrades nama un Mākslas skolas pārstāvji, lai runātu par profesionālās ievirzes, interešu un neformālās izglītības atbalsta iespējām formālajā izglītībā.

Savukārt otrajā daļā būs vairākas prezentācijas par pieredzi un metodēm skolēnu un jauniešu atbalstam, kā arī notiks iepazīstināšana ar nākamā mācību gada prioritātēm, mērķiem un uzdevumiem.

Šonedēļ Ventspils pedagogi piedalās dažādos izglītojošos un saliedējošos pasākumos, kas jau tradicionāli notiek pirms jaunā mācību gada sākuma. Noticis “Ideju terminālis”, kur pedagogi dalās ar labākajām un jau darbā pārbaudītām idejām un metodēm. Pedagogu komandas piedalījušās saliedējošajā Veselības dienā.