Atpakaļ

Ventspilī notiks konference “Izglītības radars 2022”

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, 16.augustā Ventspilī notiks konferencē “Izglītības radars 2022”, informēja pasākuma pārstāvji.

Pirmās konferences tēma ir “Digitālā ekosistēma izglītības telpā”, un tajā uzstāsies gan ar izglītības, gan ar digitālo tehnoloģiju jomu saistīti profesionāļi, lai kopīgiem spēkiem iedvesmotos jauniem izaicinājumiem un panākumiem.

Ideju par šādu konferenci rosinājusi Ventspils Izglītības pārvalde, un to atbalstījuši kaimiņu pašvaldību izglītības jomas vadītāji. Uz konferenci tiek aicināti dalībnieki no Talsu novada, Kuldīgas novada, Ventspils novada un Ventspils valstspilsētas. Konference būs pirmais notikums plašākas sadarbības izglītības jomā ietvaros, ko uzsākušas šīs četras pašvaldības.

Konferencē uzstāsies Latvijas IKT asociācijas prezidente Signe Bāliņa, Valsts prezidenta padomniece informatīvās telpas un digitālās politikas jautājumos Ieva Ilvesa, programmas “Iespējamā misija” vadītāja Ramona Urtāne, bet ar Ventspils pieredzi un nākotnes skatījumu dalīsies gan Ventspils Digitālā centra direktore Elīna Kroņkalne, Ventspils Augstskolas IT fakultātes dekāns Vairis Caune un vēl citi.

Tāpat konferences dalībnieki piedalīsies praktiskās vizītēs ar tehnoloģijām un izglītību saistītajās vietās Ventspilī – zinātnes centrā “VIZIUM”, Ventspils Augstskolas un Ventspils Tehnikuma laboratorijās, kā arī Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Nākotnes klasē un dizaina darbnīcā “RADE”.