Atpakaļ

Ventspils Augstskolas studentiem pasniegtas stipendijas par izcilību IKT jomā

Piektdien, 14.oktobrī Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš un Ventspils Augstskolas (VeA) rektors Kārlis Krēsliņš svinīgi pasniedza stipendijas desmit VeA studentiem, par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

Konkursa ietvaros tika saņemti trīspadsmit pretendentu pieteikumi, kas tika vērtēti saskaņā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes stipendiju, par izcilību IKT jomā, nolikuma nosacījumiem.

Komisijas sastāvā bija Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš, VeA Informācijas tehnoloģiju fakultātes dekāns Vairis Caune, Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra direktors Aleksejs Klokovs, VeA Tehnoloģiju pārneses un inovāciju centra direktora p.i. Gvido Grīnbergs, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas pārstāvis Armands Magone, kā arī Ventspils Augsto tehnoloģiju parka pārstāve Sandra Rožkalne.

Septiņi pretendenti bija vidusskolu absolventi – šobrīd Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultātes bakalaura un 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu pirmā kursa studenti.

Stipendiju par izcilību IKT jomā piešķir reizi gadā, līdz desmit labākajiem studentiem. Stipendija tiek piešķirta uz desmit mēnešiem, katru mēnesi izmaksājot stipendiju 200 eiro apmerā.