Atpakaļ

Izplatīts dzeltenais brīdinājums par ilgstošu snigšanu Latvijas dienvidaustrumu rajonos

Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izplatījis dzelteno brīdinājumu par ilgstošu snigšanu Latvijas dienvidaustrumu rajonos.

LVĢMC brīdina, ka ceturtdien laikā no plkst.13 līdz 20 gaidāma ilgstoša snigšana, līdz ar to pēcpusdienā vietām būs izveidojusies 2-4 centimetrus bieza sniega sega.

Snigšanas laikā redzamība būs pasliktināta un ceļi – slideni.

Kā vēstīts, naktī uz ceturtdienu Latgales un Vidzemes lielākajā daļā gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0..-3 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Pārējā valstī gaiss atdzisīs līdz 0..+3 grādiem. Vietām Latvijas rietumu un dienvidu daļā nedaudz līs un snigs.

Tuvākajā diennaktī saglabāsies mērens austrumu vējš, brāzmās tas pūtīs ar ātrumu līdz 8-13 metriem sekundē.

Ceturtdiena būs mākoņaina. Sākot no valsts dienvidiem, daudzviet gaidāms neliels lietus un sniegs, vietām dienvidu novados snigs mēreni. Gaisa temperatūra būs -1..+4 grādi.

Rīgā aizvien gaidāms mākoņains laiks, bez lieliem nokrišņiem. Ceturtdienas vakarā prognozēta neliela snigšana. Saglabājoties mērenam austrumu vējam, gaisa temperatūra naktī un dienā būs 0..+3 grādi.

Atsevišķos ceļu posmos tuvākajā diennaktī var veidoties apledojums, bet ceturtdienas vakarā un naktī uz piektdienu daudzviet valstī ceļi kļūs slideni un sniegoti, brīdina sinoptiķi.