Atpakaļ

Izsludināta pieteikšanās Latvijas mazākumtautību festivālam Liepājā

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) izsludinājis pieteikšanos Latvijas mazākumtautību festivālam, kas no 29.jūnija līdz 30.jūnijam noritēs Liepājā, informēja LNKC pārstāve Linda Ertmane.

LNKC aicina dalībai festivālā pieteikties mazākumtautību kolektīvus, nevalstiskās organizācijas, kā arī individuālos izpildītājus, lietišķās mākslas vai amatu meistarus – savas tautas tradicionālā kultūras mantojuma kopējus visā Latvijā.

Latvijas mazākumtautību festivāls norisināsies trešo reizi un tā mērķis ir popularizēt un attīstīt Latvijā dzīvojošo mazākumtautību tradicionālās kultūras mantojumu, mudināt mazākumtautību iedzīvotājus izprast savas kultūras nozīmi Latvijas kultūrvidē un sekmēt starpkultūru mijiedarbību.

Plānots, ka festivāls pulcēs vairākus simtus dalībnieku un tā ietvaros notiks gan gājiens un atklāšanas pasākums, daudzveidīgas un krāšņas koncertprogrammas divu dienu garumā, noslēguma koncerts, tautas tērpu skate, koncerti Liepājas pilsētvidē, lekcijas un meistarklases, mākslas darbu izstāde, nacionālo ēdienu prezentācijas, radošās darbnīcas un citi notikumi.

Iepazīties ar konkursa nolikumu un pieteikties festivālam, aizpildot elektronisko pieteikumu, iespējams Latvijas Nacionālā kultūras centra tīmekļvietnē.