Atpakaļ

Izstādē varēs apskatīt LMA absolventu diplomdarbus

Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) ēkās un citās lokācijās Rīgas centrā no šodienas līdz 14.jūlijam būs skatāmi šī gada akadēmijas absolventu diplomdarbi.

Ar izstādi “Diplomandu dienas 2024” LMA vēlas iepazīstināt Rīgas iedzīvotājus un pilsētas viesus ar dažādu akadēmijas specialitāšu absolventu darbiem, veicinot dialogu ar plašāku sabiedrību par mākslas un kultūras aktualitātēm. Izstāde notiks sesto gadu, un šogad varēs apskatīt vairāk nekā 180 akadēmijas absolventu diplomdarbu.

Izstādes pamatekspozīcija būs apskatāma LMA ēkās Kronvalda bulvārī 4 un Kalpaka bulvārī 13. Diplomdarbi izstādīti arī LMA eksperimentālajā mākslas telpā “PILOT”, “DOM” galerijā, galerijā “Alma”, Tallinas ielas kvartālā un “Hyper” radošajā centrā.

Izstādes atklāšana notiks šodien plkst.18 Kalpaka bulvāra 13 dārzā. Pirms tam, plkst.11 gaidāmas izstādes mediju brokastis, kuru laikā varēs satikt izstādes veidotājus un māksliniekus. Mediju brokastīm pievienosies arī “Dizaina dienas 2024” veidotāji un notiks šī notikuma publikācijas pirmā atvēršana.

Izstādi “Diplomandu dienas 2024” šogad pilnībā rīkojuši studenti, tādējādi gūstot praktisku pieredzi mākslas notikumu organizēšanā.