Atpakaļ

Jaunpils pilī labdarības koncertā vāks līdzekļus vētras seku likvidēšanai

Šodien no plkst.19 Jaunpils pils laukumā notiks labdarības koncerts “Ar mūziku pret vētru” Jaunpils pils, Jaunpils baznīcas un mājsaimniecību atjaunošanai pēc vētras, kas plosījās 7.augustā.

Vētras laikā stipras vēja brāzmas, lietusgāzes un lielgraudu krusa radīja lielus postījumus un zaudējumus ļoti daudzām mājsaimniecībām, Jaunpils pilij un baznīcai. Tika izpostīts pils vēsturiskais dakstiņu jumts, izsisti visi Dienvidu spārna logi, kā arī smagi cietusi pils fasāde un Dzirnavu ēkas.

Lai rastu līdzekļus postījumu novēršanai, notiks labdarības koncerts ar daudzu mūziķu, aktieru un citu mākslinieku piedalīšanos.

Aicinājumam atbalstīt vētrā cietušos atsaucās Andrejs Osokins, Vestards Šimkus, Igo, Olga Rajecka, Ieva Akuratere, Ineta Rudzīte, Varis Vētra, Ēriks Upenieks, Daumants Kalniņš, Kristīne Zadovska, Mārtiņš Kanters, Normunds Rutulis, Zane Dombrovska, Dita Lūriņa, Egils Melbārdis, Rihards Saule un tādas mūzikas grupas kā “Dzelzs Vilks”, “Kričevic Band-a”, brīvās gribas ansamblis “Stiprās Sievas”, etnogrupa “Ogas”, aktieru ansamblis “Ilga”, viduslaiku mūzikas grupa “Trakula”, grupas “Ginger Band”, “De Speakable” un “Atspulgi”.

Koncerts plānots līdz pat vieniem naktī, tādēļ apmeklētāji aicināti ņemt līdzi siltas drēbes. Pils teritorijā būs pieejamas arī uzkodas un dzērieni.

Koncerts būs skatāms arī tiešraidē Jaunpils pils kontā sociālajos medijos “Facebook” “ej.uz/8wax” un “YouTube” – “ej.uz/kcnu”.

Pils saime aicina ikvienu nākt uz labdarības koncertu un ziedot, lai senā pils atkal var uzņemt visus zem sava jumta un varētu palīdzēt citiem vētrā cietušajiem.

Ziedot būs iespējams ne tikai koncerta laikā, bet līdz pat 31.augustam īpaši izveidotā ziedojumu kontā, kas pieejams vietnē “Bezrindas.lv”: “ej.uz/3h2c”.