Atpakaļ

Jelgavas Kultūras namā izskanēs kinodziesmu koncerts

Jelgavas Kultūras namā šodien plkst.19 izskanēs kinodziesmu koncerts “Ar zelta palmu kannā”, informēja producents Rihards Vītols.

Koncerta režisors un scenārija autors ir Mārtiņš Egliens, savukārt populāras dziesmas no filmām un TV seriāliem izdziedās Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Ainars Ančevskis, komponiste un dziedātāja Zane Dombrovska, aktieris un režisors Gundars Silakaktiņš, kā arī Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris.

Koncerta programmā iekļautas dziesmas “Mazu, mazu rasas pili”, “Mīļie puiši, labie puiši” no filmas “Īsa pamācība mīlēšanā”, “Nakts dziesma” (“Melnā vēža spīlēs”), “Viņi dejoja vienu vasaru” (“Elpojiet dziļi”), “Dziesma nenosalst” (“Limuzīns Jāņu nakts krāsā”), “Bez puišiem nevar tik un tā” (“Vajadzīga soliste”), “Meitenes vēl pasakām tic” (“Viņas melo labāk”), “Karakalpa dziesma” (“Vella kalpi”) un citi skaņdarbi.

Par muzikālo pavadījumu koncertā rūpēsies instrumentālā grupa: Jānis Zvirgzdiņš (taustiņinstrumenti), Mārcis Vasiļevskis (ģitāra), Ralfs Arbidāns (bass), Anrijs Grinbergs (bungas).