Atpakaļ

“Jensen Metal” Liepājā trešās ražotnes izveidē investēs 6,2 miljonus eiro

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas metālapstrādes uzņēmums SIA “Jensen Metal” Liepājā trešās metālapstrādes ražotnes izveidē investēs 6,2 miljonus eiro, pavēstīja kompānijā.

Jaunā ražotne atradīsies Virssardzes ielā. Būvdarbi sākti 1.jūlijā un plānots, ka būvniecības process ilgs līdz 2025.gada pavasarim.

“Jensen Metal” prokūriste Ieva Līmeža skaidro, ka jaunās ražotnes platība plānota 5900 kvadrātmetri. Tāpat viņa norāda, ka investīcijām būvniecībā sekos investīcijas jaunās iekārtās un ražošanas līnijās, kur ražošanas procesu nodrošināšanai tiks izveidotas ap 90 jaunas darba vietas.

Līdz ar papildu teritorijas apgūšanu un jaunas ražotnes būvniecību Virssardzes ielā, uzņēmums apņēmies arī sakārtot robežjoslu ar Liepājas Piemares vidusskolas teritoriju, nodrošinot jauna žoga uzstādīšanu un apstādījumu joslas izveidi.

Īstenojot ilgtermiņa plānu ieceri par papildu ražotnes ēkām, tuvākajos gados “Jensen Metal” plāno apgūt arī nesen iegādāto teritoriju Zemgales ielā, Liepājā, tādējādi nodrošinot klientiem operatīvāku pasūtījumu un tehniski arvien sarežģītāku pieprasījumu izpildi, uzsver kompānijā.

“Jensen Metal” pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2023.gada 1.maija līdz 2024.gada 30.aprīlim, strādājis ar 45,394 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,1% mazāk nekā iepriekšējā gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 6,9% un bija 5,574 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

“Jensen Metal” dibināts 2004.gadā, un tā pamatkapitāls ir 201 640 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Dānijas uzņēmums “Jensen Metal Holding”. Uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir Dānijas pilsonis Larss Bū Kristensens.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.