Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Iesūti
Atpakaļ

Jūras ielā Liepājā pa posmiem īslaicīgi tiks slēgta satiksme

No šodienas līdz 23.jūnijam tiks slēgta satiksme ar secīgām satiksmes organizācijas izmaiņām Jūras ielā Liepājā, posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Tramvaja tiltam, kā arī satiksmes rotācijas aplī, informēja pilsētas pašvaldībā.

Būvdarbu laikā būvnieki atjaunos ielas asfalta seguma virskārtu, nomainīs bojātās betona apmales un aku lūkas, kā arī uzklās horizontālo ceļu apzīmējumu.

Lai iespējami mazāk ietekmētu satiksmes plūsmu, darbi notiks pa kārtām, uz vienu nedēļu slēdzot atsevišķas Jūras ielas daļas, kā arī būvdarbus pēc iespējas veicot diennakts tumšajā laikā.

Būvdarbi notiks četrās kārtās. No šodienas tiks slēgta satiksme Jūras ielā, posmā no rotācijas apļa pie koncertzāles “Lielais dzintars” līdz Brīvzemnieka ielai abos braukšanas virzienos. Apbraukšanas ceļš vedīs pa Radio – Pasta – Graudu ielu. Šie ierobežojumi ceļa posmā paredzēti līdz 27.maijam.

Pašvaldībā norāda, ka būvdarbus intensīvas satiksmes ielā ar rotācijas apli nav iespējams veikt, neierobežojot satiksmi, taču darbi notiks iespējami operatīvi un slēgtos posmus būs iespējams apbraukt.