Atpakaļ

Liepājnieki saziedojuši vairāk nekā tonnu sveces un parafīnu Ukrainas aizstāvjiem

Vēl tikai šonedēļ, līdz 23. martam, liepājnieki aicināti vēl ziedot sveces un parafīnu ierakumu sveču izgatavošanai Ukrainas aizstāvju vajadzībām. Ziedojumu kastes sveču nodošanai pieejamas Liepājas Latviešu biedrības nama vestibilā, Rožu laukumā 5/6. Kopumā no liepājnieku saziedotā parafīna līdz šim izgatavotas 6500 ierakumu sveces.

Iestājoties siltākam un gaišākam laikam, ierakumu sveču izgatavošanas apjomi samazinās, tādēļ Liepājas valstspilsētas pašvaldības sadarbībā ar biedrību “Tavi draugi” 2022. gadā aizsāktā akcija sveču un parafīna ziedošanai Ukrainas aizstāvjiem norit vēl pēdējo nedēļu.

Kopumā Liepājas iedzīvotāji ir bijuši ļoti aktīvi gan izejmateriālu ziedošanā, gan ierakumu sveču izgatavošanā. No Liepājas uz biedrību “Tavi draugi” ir aizceļojusi vairāk nekā tonna parafīna, no kura izgatavotas 4000 sveču, un 2500 gatavas ierakumu sveces, kas nogādātas Ukrainas valsts aizstāvjiem. Sveču ziedošanā aktīvi iesaistījās visdažādākās iedzīvotāju grupas – gan skolēni, gan biedrības, gan uzņēmēji un Liepājas iedzīvotāji.

Liepājas valstspilsētas pašvaldība izsaka pateicību visiem ziedotājiem par atsaucību, dāvājot gaismu, siltumu un ticību tumšajos ziemas mēnešos tiem, kuriem tas cerībā uz brīvību visvairāk nepieciešams!

Vairāk par akcijas mērķi un norisi www.palidzibaukrainai.lv un www.facebook.com/tavidraugi.