Brigita, Indra, Indars, Indris
Iesūti
Atpakaļ

Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca ziedo divus dīzeļģeneratorus Vinnicai Ukrainā

Pēc SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes izteiktās iniciatīvas, kā arī tās apstiprināšanas Ventspils pašvaldības domes sēdē, pieņemts lēmums sniegt vispārēju atbalstu Vinnicas pašvaldības civiliedzīvotājiem, ziedojot divus dīzeļa ģeneratorus 44 891 eiro vērtībā, aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.

Šī gada jūnijā Ventspils pašvaldības dome lēma nodibināt sadraudzību ar Ukrainas pilsētas Vinnicas pašvaldību, lai attīstītu savstarpēju sadarbību un veicinātu draudzīgu partnerību starp abām pašvaldībām.

Pēc nepilna pusgada tika saņemta Vinnicas mēra Sergeja Morhunova vēstule par nepārtrauktiem uzbrukumiem Ukrainai, kas apdraud Vinnicas infrastruktūru un tālāku valsts enerģētikas sistēmas darbību, ar lūgumu ziedot alternatīvus barošanas avotus – dīzeļa ģeneratorus.

Pēc šīs vēstules saņemšanas, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, pamatojoties uz Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā noteikto regulējumu par pašvaldību kapitālsabiedrību tiesībām ziedot mantu vispārējam atbalstam Ukrainas sabiedrībai, izteikusi iniciatīvu sniegt vispārēju atbalstu Ventspils pašvaldības sadraudzības pilsētas Vinnicas iedzīvotājiem, lai ar ģeneratoru palīdzību nodrošinātu nepieciešamo ārstniecības iestāžu darbību.

Pamatojoties uz Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumu, tika iegādāti divi dīzeļa ģeneratori par summu – 44 891 eiro ārstniecības iestāžu darbības nodrošināšanai.