Atpakaļ

Ķīpsalā sākas skaistumkopšanas izstāde “Baltic Beauty 2023”

No šodienas Ķīpsalas izstāžu zālē notiks skaistumkopšanas izstāde “Baltic Beauty 2023”, informēja pasākuma rīkotāji.

“Baltic Beauty 2023” notiks līdz 5.novembrim.

Izstādē skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus divās hallēs prezentēs vairāk nekā 300 izstādes dalībnieku no vismaz 13 valstīm, notiks četras konferences, vairāk nekā 40 profesionālie konkursi, kā arī meistarklases un semināri.

Piemēram, 4.novembrī plkst.12 notiks diskusija “Profesionāli par skaistumu”, kurā piedalīsies plastiskie ķirurgi, kosmētiķi un citi nozares speciālisti, lai pārrunātu drošības aspektus un citas aktualitātes kosmētikas pakalpojumu tirgū.

Līdztekus 4.novembrī pirmoreiz Latvijā notiks starptautisks konkurss “Barber Battle Latvia 2023”, kurā tiks noskaidroti labākie bārddziņi un frizieri.

Tāpat “Baltic Beauty 2023” notiks manikīru konkurss “Latvian Global Nail Cup 2023”, skropstu pieaudzēšanas konkurss “Dalila Beauty Cup 2023” un citas aktivitātes.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties pasākuma tīmekļvietnē “https://www.bt1.lv/balticbeauty”.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT1” sadarbībā un “Skaistums matu kosmētika” ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju, Latvijas Ārstu biedrību, Latvijas Spa & wellness federāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, imidža skolu-studiju “Unastyle”, Tatajanu Kivi, “Global Beauty Cups”.