Atpakaļ

Koncertzāles “Lielais dzintars” telpās būs skatāmāmi Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņu darbi

No šodienas līdz 7.jūlijam Liepājā koncertzāles “Lielais dzintars” telpās ir skatāma Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas mākslas un dizaina izglītības nodaļu audzēkņu darbu izstāde “Aisberga redzamā daļa”.

Šogad pasākums notiks jau septīto gadu. Izstāde būs apskatāma gan koncertzāles pirmajā, gan arī otrajā un trešajā stāvā, turklāt 19.jūnijā plkst.18 koncertzāles mākslas telpā “Civita nova” notiks ikgadējā modes skate.

Izstādē “Aisberga redzamā daļa” būs apskatāmi darbi no visām mākslas un dizaina izglītības nodaļām: Apģērbu dizains, Modes aksesuāru dizains (ādas, metāla, tekstila dizaina novirziens), Produktu dizains (metāla, koka, keramikas, tekstila dizaina novirziens), Grafikas dizains, Audiovizuālās komunikācijas dizains, Vizuālā māksla, Interjera dizains, Arhitektūra un Vizuālā tēla stilists.

LMMDV direktore Inga Auziņa atklāj, ka izstāde atspoguļo studentu ieguldīto darbu un pūles, lai attīstītu savas prasmes un radošo potenciālu četru gadu garumā. Neredzamajā daļā redzams tas, kas notiek aiz skatuves vai molberta.

“Tā ir daļa, kuru mēs ne vienmēr redzam, vai apzināmies, savukārt redzamajā daļā ir atklāti tie radošie darbi, kas tapuši mācību laikā,” ar izstādes ideju iepazīstina Auziņa.

Šodien un rīt norisināsies arī profesionālie kvalifikācijas eksāmeni mākslā un dizainā.

Praktiskās un teorētiskās zināšanas, kā arī augstas sadarbības un individuālā darba spējas padara Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas absolventus par pieprasītiem profesionāļiem darba tirgū, sniedzot plašas tālākās izglītības iespējas gan Latvijas, gan ārvalstu augstskolās, piebilst direktore.

Pasākumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.