Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Iesūti
Atpakaļ

Krāslavas novadā par nelikumīgu imigrantu pārvadāšanu aizturēts Latvijas pilsonis

Krāslavas novadā aizvadītajā nedēļas nogalē par nelikumīgu imigrantu pārvadāšanu aizturēts Latvijas pilsonis, informēja Valsts robežsardze.

Robežsargi sadarbībā ar Valsts policiju Krāslavas novadā uz ceļa apturēja kādu “Škoda Fabia” automašīnu ar taksometra numurzīmi un “Bolt” uzlīmēm sānos, kuru vadīja Latvijas pilsonis.

Dokumentu pārbaudes laikā konstatēts, ka automašīnas salonā atrodas četri Sīrijas pilsoņi bez ceļošanas dokumentiem, kā arī bez derīgām vīzām un uzturēšanās atļaujām. Tāpat konstatēts, ka Latvijas pilsonis atrodas pierobežā bez personas identitāti apliecinoša dokumenta, un vada automašīnu bez līdzi esošas autovadītāja apliecības.

Pret pārvadātāju sākts kriminālprocess. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav klāt vadītāja apliecības vai personu apliecinoša dokumenta, persona saukta pie administratīvās atbildības. Tāpat administratīvā lietvedība sākta par pierobežas režīma pārkāpšanu.

Savukārt Sīrijas pilsoņi atturēti no nelikumīgas valsts robežas šķērsošanas saskaņā ar valdības lēmumu par pastiprināta robežapsardzības sistēmas darbības režīma izsludināšanu.

Jau ziņots, ka Krāslavas novadā marta beigās par nelikumīgi imigrantu pārvadāšanu aizturēts Baltkrievijas pilsonis.