Atpakaļ

Krievijas diktatora pārvēlēšanas pēdējā dienā aizturēts 51 cilvēks

Trešo dienu turpinoties balsošanai tā dēvētajās prezidenta vēlēšanās, 14 Krievijas pilsētās aizturēta vismaz 51 persona, ziņo nevalstiskā organizācija “OVD-Info”, kas nodarbojas ar politisko represiju upuru uzskaiti.

Visvairāk aizturēto ir Kazaņā un Maskavā, kur aizturēti attiecīgi 23 un desmit cilvēki.

Kazaņas iedzīvotās Aleksandrs Širšovs informējis “OVD-Info”, ka viņš aizturēts par to, ka vēlēšanu iecirknī ieradies plkst.12.

Kopā ar viņu aizturēti vēl aptuveni 20 cilvēki.

Kā ziņots, Krievijas opozīcija izsludinājusi protesta akcija “Pusdienlaiks pret Putinu”, aicinot totalitārā režīma pretiniekus svētdien plkst.12 pēc vietējā laika vienlaicīgi masveidā ierasties vēlēšanu iecirkņos.

Tīmekļa izdevums “7×7” vēsta, ka Kazaņā aizturētie , nesastādot protokolus, drīzumā atbrīvoti.

Zināms arī par pieciem aizturētajiem Sanktpēterburgā un trim aizturētajiem Čeļabinskā.

Vēl pa vienam cilvēkam policija aizturējusi Petrozavodskā, Ufā, Balakovā, Volgogradā, Barnaulā, Kostromā, Čerepovecā, Rjazaņā, Kirovā un Irkutskā.

Kā ziņots, tā dēvētās vēlēšanas, kas faktiski ir vienīgi izrāde pašreizējā diktatora Vladimira Putina leģitimitātes kārtējai apliecināšanai, notiek no 15. līdz 17.martam.

Saskaņā ar neatkarīgo tīmekļa izdevumu “Meduza” un “Vjorstka” ziņām Kremlis amatpersonām izvirzījis uzdevumu nodrošināt, lai par Putinu būtu nobalsojuši vismaz 80% vēlētāju.

Pat nerēķinoties ar ierastajām manipulācijām ar balsu skaitīšanas rezultātiem un vēlētāju aktivitāti, nav ne mazāko šaubu, ka Putins kārtējo reizi tā dēvētajās vēlēšanās “uzvarēs”, paliekot amatā vismaz līdz 2030.gadam, jo Krievijā jau sen nepastāv nekāda reāla opozīcija un visi vērā ņemamie opozīcijas līderi bijuši spiesti vai nu atstāt valsti, atrodas cietumā, vai arī tikuši noslepkavoti.