Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Iesūti
Atpakaļ

Krištopāns netic uzņemto bēgļu integrēšanai ES

Neticam, ka tie bēgļi, kuri tiek uzņemti Eiropas Savienības (ES) valstīs, integrēsies, intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” teica partijas “Latvija pirmajā vietā” Saeimas deputāts Vilis Krištopāns, kurš kandidē Eiroparlamenta vēlēšanās.

Runājot par partijas nostāju ES jautājumos, Krištopāns norādīja, ka “esam par vecajām, labajām vērtībām, kad tika dibināta Eiropas Savienība”. “Latvija pirmajā vietā” iestājas pret multikulturālismu, neticot, ka tie bēgļi, kas tiek uzņemti, integrēsies ES.

Paužot kritiku esošajai ES politikai, Krištopāns norādīja, ka cilvēki neapzinoties, kas draudot Latvijai, ja tiks uzņemti bēgļi. Viņš sacīja, ka “būšot jāmaksā nauda”, bēgļi neintegrēšoties, to liecinot citu valstu pieredze.

Tāpat Krištopāns norādīja, ka liela kļūda ir lēmums aizliegt tirgot automašīnas ar iekšdedzes dzinējiem, sākot no 2035.gada.

Krištopāns arī pauda uzskatu, ka Eiroparlamenta deputātu sastāvs šajās vēlēšanās mainīšoties, piebilstot, ka nedrīkst pieļaut atkārtotu Eiropas Komisijas (EK) prezidentes Urzulas von der Leienas apstiprināšanu.

Eiroparlamenta vēlēšanas notiks jūnija sākumā.