Atpakaļ

Kuldīgas novada pusaudži var pieteikties darbam vasaras brīvlaikā

No šodienas Kuldīgas novada pusaudži var pieteikties darbam, kas norisināsies vasaras brīvlaikā, informēja pašvaldības mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Duļbinska.

Lai veicinātu Kuldīgas novada skolēnu vecumā no 16 līdz 18 gadiem nodarbinātību vasaras brīvlaikā, sniedzot viņiem iespēju iegūt darba pamatprasmes, iemaņas un darba pieredzi, Kuldīgas novada pašvaldība, sadarbojoties ar novada uzņēmējiem, arī šovasar laikā no 1.jūnija līdz 31.augustam īstenos jauniešu nodarbinātības programmu.

Projektā iespēju strādāt un apgūt darba prasmi varēs izmantot līdz 190 skolēniem, kuru dzīvesvieta deklarēta Kuldīgas novadā.

Pasākumos iesaistītie jaunieši strādās vienu mēnesi, četras stundas dienā – kopumā 20 stundas nedēļā, saņemot atlīdzību no darba devēja atbilstoši valstī noteiktajai minimālajai stundu tarifa likmei par faktiski nostrādātajām stundām. Skolēniem atlīdzību izmaksā un valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu (VSAOI) par viņiem veiks darba devējs. Skolēniem izmaksātās atlīdzības summu un 50% no darba devēja samaksātās VSAOI summas pēc atskaišu iesniegšanas darba devējam kompensēs no Kuldīgas novada pašvaldības budžeta.

Pieteikumu anketa pašvaldības mājaslapā būs pieejama līdz 19.maijam.