Atpakaļ

Filmas “Kalendārs mani sauc” komanda aicina talseniekus iesūtīt neremontētu ēku interjera fotogrāfijas

Filmas “Kalendārs mani sauc” komanda aicina talseniekus iesūtīt neremontētu ēku interjera fotogrāfijas,  informē Talsu novada pašvaldības pārstāve Inita Fedko.

Filmas “Kalendārs mani sauc”, kas būs Andra Kalnozola romāna ar tādu pašu nosaukumu ekranizējums, filmēšana sāksies šovasar, bet pašlaik filmas komanda ir filmēšanas sagatavošanas posmā un jau iepriekš aicina Talsu iedzīvotājus būt atsaucīgiem un e-pastā “madara@fafilma.lv” iesūtīt interjeru fotogrāfijas no mājām, kurās nav veikts eiro remonts.

Fedko piebilst, ka filmas mākslinieks ir talsenieks Toms Grīnbergs, kuram piemīt īpaša gaume un talants kino pasauli veidot īpatnējā stilistikā, taču tas ir teju neiespējami bez iedzīvotāju atbalsta.

Līdztekus filmas sagatavošanai tiek strādāts pie virtuāla projekta filmas un grāmatas kontekstā izveides. Virtuālais parks “Kalendārs mani sauc” top reizē ar filmu un būs apskatāms kā daļa no filmas mārketinga kampaņas. Lai to paveiktu, tiks ieskanēti dažādi Talsos esoši objekti un ainas no filmas tapšanas.

Jau vēstīts, ka romāna “Kalendārs mani sauc” ekranizācijai Talsu novada pašvaldība piešķīrusi 40 000 eiro, savukārt Nacionālais Kino centrs – 289 046 eiro.