Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
Iesūti
Atpakaļ

Ģimenes ar bērniem aicina uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu

0

Aicinām ģimenes ar bērniem uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu “Leļļu meistara Ziemassvētku sapnis”, ko rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs sadarbībā ar SIA “Latvijas koncerti”.

Pasākums notiks Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē 4. decembrī pulksten 14:00.

Muzikālais stāsts ir par leļļu meistaru, kurš darina brīnumskaistas lelles un citas rotaļlietas. Tikai viena bēda – tās nav dzīvas. Pavisam negaidot, pie Leļļu meistara pieklīst kāds kaķis–bezpajumtnieks. Varbūt viņa ierašanās nemaz nav tik nejauša? Vai piepildīsies Leļļu meistara kvēlākais sapnis? Uzvedumā skanēs pasaules krāšņāko mūziklu skaistākās melodijas – “Mūzikas skaņas”, “Kandids”, “Kaķi” u.c.

Lomās iejutīsies dziedātāji Nauris Indzeris (Leļļu meistars/baritons), Annija Putniņa (Lelle Olimpija/soprāns), Baiba Renerte (Kaķis/mecosoprāns), Emīls Kivlenieks (Klauniņš Tonijs/tenors), Rīgas Doma kora skolas mūziklu klases audzēkņi (Lelles, Pjero), Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” un bērnu vokālais ansamblis “Pērlītes”. Stāstniece – Karina Bērziņa, muzikālais pavadījums – Raimonds Petrauskis (taustiņinstrumenti).

Koncerts piemērots bērniem no 3 gadu vecuma un sākumskolēniem. Lūdzam ņemt vērā, ka biļete nepieciešama katram koncerta apmeklētājam jau no 1 gada vecuma. Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Cena 3 eiro.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.