Atpakaļ

Izsludināts jauns konkurss uz “Kurzemes filharmonijas” mākslinieciskā vadītāja amatu

Izsludināts jauns atklātais konkurss uz SIA “Kurzemes filharmonija” mākslinieciskā vadītāja amatu, informēja “Kurzemes filharmonijas” mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Eistere.

Pirmais izsludinātais atklātais konkurss pagājušā gada 19.decembrī uz Ventspils pašvaldības SIA “Kurzemes filharmonija” mākslinieciskā vadītāja amatu ir noslēgts, jo, ņemot vērā ierosinājumus, tika veikti precizējumi konkursa nolikumā, līdz ar to šā gada 7.februārī ir izsludināts jauns atklātais konkurss.

Konkursā var piedalīties un par tā uzvarētāju kļūt pilngadīgs pretendents, kurš iesniedzis pieteikumu kopā ar visiem nepieciešamajiem pretendentu atlases dokumentiem un atbilst konkursa pretendentu atlases kritērijiem.

Pretendenti var būt arī no citām Eiropas dalībvalstīm. Pirmā konkursa dalībnieki, sniedzot savu piekrišanu, saglabā iespēju piedalīties šajā konkursā. Pieteikumi ar nepieciešamo dokumentāciju jāiesniedz “Kurzemes filharmonijā” līdz šā gada 28.februāra plkst.17.

Mākslinieciskā vadītāja galvenie pienākumi aptver vairākas jomas, proti, veidot pasākumu plānu, organizēt, plānot un koordinēt SIA “Kurzemes filharmonija” mākslinieciskās nodaļas darbu, nodrošināt koncertzāles “Latvija” un teātra nama “Jūras vārti” māksliniecisko darbību, augsta līmeņa menedžmentu un radošo ideju realizāciju.

SIA “Kurzemes filharmonija” piedāvā darbu radošā un dinamiskā darba vidē, saņemot konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 2000 eiro mēnesī bruto, un sociālās garantijas, kā arī darba līgumu uz nenoteiktu laiku.

Ar konkursa nolikumu, prasībām pretendentiem un pieteikšanās kārtību var iepazīties “www.koncertzalelatvija.lv” un “www.jurasvarti.lv”.