Atpakaļ

Jaunmoku pils parkā norisināsies “Lielģimeņu saiets”

Šodien Jaunmoku pils parkā norisināsies ģimeņu dienu “Lielģimeņu saiets”, kur ģimenes varēs baudīt koncertu, spēlēt lielformāta spēles, piedalīties interaktīvā orientēšanās spēlē un citās āra aktivitātēs, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

Ģimeņu diena pasākuma ciklā notiks ceturto reizi un būs veltīta daudzbērnu ģimenēm. Dienas programma veidota, lai ģimenes, kopīgi darbojoties, lietderīgi pavadītu laiku, gūtu pozitīvas emocijas un izjustu kopību. Sacensību gars orientēšanās spēles gaitā būs veiksmīgs papildinājums un saliedēšanās formāts ne tikai ģimenēm kopā, bet arī katram atsevišķi.

Plkst.12 bērni un viņu vecāki būs gaidīti koncertā “Neaizmirsti brīnīties”, kurā dziesmas no animācijas filmām un bērnu teātra izrādēm izpildīs aktieri Zane Dombrovska un Gundars Silakaktiņš.

Visas dienas garumā, no plkst.11, parkā būs āra aktivitātes aktīvai laika pavadīšanai, sacensību un radošam garam.

Izmantojot “Cilpo.lv” interaktīvo mobilo aplikāciju, ģimenes varēs doties orientēšanās jeb pastaigu spēlē parkā. Secīgi apmeklējot kontrolpunktus, spēles dalībniekiem būs jāveic āķīgi un atraktīvi uzdevumi, kuru laikā varēs iepazīt parku un kultūrvēsturiskā mantojuma vēsturiskos objektus, krāt punktus un pretendēt uz pārsteiguma balvām.

Turpat parkā būs izvietotas lielformāta koka spēles sadarbībā ar SIA “Dabas spēles”. Tajās katrs varēs novērtēt savu erudīciju un veiksmi klasiskajā dabas domino, atmiņu spēlē, “Ceļojums mežā” un citās brīvā laika pavadīšanas nodarbēs.

Savukārt radošajā darbnīcā kopā ar Baibu Latvi varēs kustināt pirkstiņus un veidot praktiskus darbus no plastilīna un dabas materiāliem.

Visiem dienas dalībniekiem būs iespēja doties un izmēģināt jauno Jaunmoku pils Mežaparka pastaigu taku ar dažādām izglītojošām un izzinošām aktivitātēm, kā arī iepazīt pils vēstures un meža ekspozīcijas muzejā.

Koncerts un āra aktivitātes būs bezmaksas. Jaunmoku pils muzeja apmeklējums ģimenēm būs par samazinātu ieejas maksu – ar 20% atlaidi, ar Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte” tas būs bezmaksas.