Atpakaļ

Jūrkalnē notiks festivāls makšķerēšanā no jūras krasta

15. oktobrī Jūrkalnē no plkst. 7.00 līdz plkst. 17.00 notiks 12. festivāls jūras makšķerēšanā no krasta un 11. Latvijas čempionāts jūras makšķerēšanā tautas klasē. Pasākuma mērķis ir jūras zivju makšķerēšana, pieredzes apmaiņa, arī vides aizsardzības un dabas sakopšanas popularizēšana makšķernieku vidū.

Sacensībās piedalīsies teju 100 komandas ar diviem dalībniekiem katrā. Augstāko vietu Latvijas čempionātā iegūs komanda ar smagāko lomu. Komandas, kas izcīnīs pirmo, otro vai trešo vietu, saņems čempionu medaļas un balvas. Pasniegs arī pārsteiguma balvas. Sacensību galvenais tiesnesis – Egīls Draudiņš.

Pasākuma dienā pie Vējturu nama no plkst. 13 būs iespēja iepirkties tirgū, plkst. 14 – skatīt Pāvilostas amatierteātra izrādi “Iz senioru dzīves”, režisore Marita Horna, lugas autore ir Māra Horna. Pēc izrādes notiks andelēšanās kopā ar kārtībnieku Miervaldi Stīvo un inspektorēm Skaidrīti un Jautrīti, bet plkst. 16 paredzēts grupas “4KW” koncerts ar dejām, savukārt plkst. 19 pie Vējturu nama
apbalvos sacensību dalībniekus un uzvarētājus.

Festivālu organizē IK “Marita J” un Latvijas Makšķerēšanas sporta federācija. Atbalsta SIA “Salmo”, makskeresanaskarte.lv, Jūrkalnes pagasta pārvalde un Jūrkalnes tautas nams.