Atpakaļ

Kuldīgā notiks Ziemassvētku tirgošanās “Ziemassvētki dun` Kuldīgā 2022”

Šodien un rīt Kuldīgā notiks Ziemassvētku tirdziņš, kas pulcēs vairāk nekā 60 amatniekus, mājražotājus un jaunos uzņēmumus no Kuldīgas novada, tuvākajiem Kurzemes un Latvijas novadiem, informēja Kuldīgas novada Tūrisma attīstības centra vadītāja Jana Bergmane.

Pasākuma “Ziemassvētki dun’ Kuldīgā” galvenais svētku centrs būs Kuldīgas radošais kvartāls – Kaļķu ielas kvartāls, bet tirgošanās, pārsteigumi, atrakcijas notiks arī Kuldīgas veikalos, kafejnīcās un salonos.

Tirdziņš Kaļķu ielas kvartālā būs atvērts apmeklētājiem no plkst.16 līdz plkst.21 un šajā laikā varēs ne tikai atrast dāvanas, bet būs arī gardumu darbnīca bērniem – karstā šokolāde, piparkūkas, keikpopi.

Ziemassvētku tirdziņa atvēršanu 16.decembrī ieskandinās Jazz grupa no Liepājas ar koncertprogrammu “Ziemas mūzikas izlase” no plkst.17 līdz plkst.19, bet 17.decembrī no plkst.18 līdz plkst.21 ar muzikālu uzstāšanos priecēs Ventspils metālpūšamo instrumentu ansamblis “Ventspils brass” un koncertpogramma “Rūķu bārdā ragu dziesmas”.

Kā arī abas dienas ikvienam mazajam tirgus apmeklētājam būs iespēja apmeklēt Raituma krāsu fabrikas organizēto Ziemassvētku dekoru darbnīcu.

Ziemassvētku noskaņa un kopā būšana pārņems visu pilsētu un papildus Ziemassvētku tirdziņam Kaļķu ielas kvartālā, citviet pilsētā arī valdīs pirmsvētku rosība – Kuldīgas veikali, saloni, kafejnīcas piedāvās ne tikai ikdienā nopērkamas lietas, bet liela daļa no tiem būs sarūpējuši pārsteigumus, piemēram, degustācijas, atlaižu akcijas, meistarklases.

Ārpus ierastā darba laika apmeklētājiem būs atvērts Kuldīgas Adatu tornis, Dzīvais muzejs un velo muzejs “Ciskdrill”, būs iespēja pagatavot savu īpašo Spēka aromātu darbnīcā, darbnīcā-veikalā “Dabas sajūtas” un daudz citu pārsteigumi gaidāmi Kuldīgā.

Pasākumu organizē Kuldīgas tūrisma attīstības centrs, sadarbībā ar Kaļķu ielas kvartālu un LIAA Kuldīgas biznesa inkubatoru. Pasākums tapis ar Latvijas Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.