Atpakaļ

Kuldīgā uzņems korejiešu vēsturisko filmu, būs satiksmes ierobežojumi

Latvijas producentu kompānija “Film Angels Studio” sadarbībā ar Dienvidkorejas kompāniju “Hive Media Corp.” un franču kompāniju “Keystone Films” realizē nozīmīgu Korejas filmu projektu — spēlfilmas “Harbin” uzņemšanu Latvijā 17., 23. un 24. februārī filmēšana plānota arī Kuldīgā.

Mākslas filmu producē Dienvidkorejas filmu studija “Hive Media Corp.”, kuras filmas guvušas lielus panākumus ne tikai Korejā, bet arī visā pasaulē. Filmas režisors Woo Min-ho ir ieguvis neskaitāmas balvas kā labākais Dienvidkorejas režisors, bet filmas operators Hong Kyung-pyo ir zināms visā pasaulē pēc vairākus Oskarus ieguvušās filmas “Parasite”.

Spēlfilmas “Harbin” filmēšanas komanda Kuldīgā ieradīsies jau 16. februārī, lai iekārtotu filmēšanas vietu un 17. februārī sāktu darbu pie tās uzņemšanas. Šajā laikā Kuldīgā, Pārventas teritorijā būs spēkā vairāki satiksmes ierobežojumi, tostarp periodiski tiks slēgta satiksme arī pār Kuldīgas ķieģeļu tiltu.

Satiksmes ierobežojumi Kuldīgā saistībā ir filmas “Harbin” uzņemšanu:

Ceturtdien 16. februārī un piektdien 17. februārī:

No 16. februāra plkst. 18:00 līdz 17. februāra plkst. 23:00

  • Satiksmei slēgta Krasta iela, posmā no Stendes ielas līdz Ventas ielai un Mērnieku iela, posmā no Krasta ielas līdz Apšu ielai. Autostāvvietas šajā posmā tiks slēgtas no 15. februāra vakara (transportu izvietošana atļauta ar speciālām SIA “Film Angels Studio” izsniegtām caurlaidēm)
  • Aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Stendes ielā nepāra ēku ielas pusē, posmā no Krasta ielas līdz ēkai Stendes ielai 23 (transportu izvietošana atļauta ar speciālām SIA “Film Angels Studio” izsniegtām caurlaidēm)
  • Slēgta satiksme mehāniskajiem transportlīdzekļiem stāvlaukumā pie kafejnīcas “Cafe Riverside”.
  1. februārī no plkst. 10:00 līdz plkst. 18:00
  • satiksmei slēgts ķieģeļu tilts posmā no Vidus un Stendes ielu krustojuma līdz Baznīcas un Kalna ielas krustojumam. Tiks nodrošināta operatīvo transportu pārvietošanās, kā arī Stendes ielas iedzīvotāju piekļuve īpašumiem.
  • Periodiski līdz 15 minūtēm ierobežota gājēju un velosipēdu kustība uz Kuldīgas ķieģeļu tilta
  • Periodiski līdz 2 minūtēm ierobežota autotransporta, gājēju un velosipēdu kustību Kalna ielā no Kuldīgas rajona tiesas ēkas līdz Baznīcas ielai, Baznīcas ielā, posmā no Baznīcas ielas 32 līdz Kalna ielai,  pastaigu takas pie Baznīcas ielas un upmalā pie Ventas upes.

 

Ceturtdien, 23. februārī un piektdien, 24. februārī

Slēgta satiksme mehāniskajiem transportlīdzekļiem:

  1. februārī no plkst. 17:00 līdz 24. februāra plkst. 23:00  Krasta ielā, posmā no Stendes ielas līdz Ventas ielai, un Mērnieku ielā, posmā no Krasta ielas līdz Apšu ielai.

– 23. februārī no plkst. 20:00 līdz 24. februāra plkst. 23:00 stāvlaukumā pie “Riverside” kafejnīcas.

– 24. februārī no plkst. 5:00 līdz plkst. 18:00 Stendes ielā, posmā no Vidus ielas līdz Krasta ielai, un Baznīcas ielā, posmā no Krasta ielas līdz Pils ielai (tai skaitā Kuldīgas ķieģeļu tilts).

 

Periodiski gājēju kustība tiks ierobežota:

-24. februārī no plkst. 5:00 līdz plkst. 18:00 Pārventas parka teritorijā un uz Kuldīgas ķieģeļu tilta.